Hizmetlerimiz

 

Silindir Fırça

Silindir Fırçalar: Sanayinin birçok kolunda görev yapmaktadır. Cam sanayi, temizlik sektörü, konveyör temizleme, paketleme makineleri, tekstil sektörü, otomotiv sektörü, sağlık sektörü, gıda sektörü vb.
Devamını Oku

Silindir Sarma Fırça

Cam sanayi, temizlik sektörü, konveyör temizleme, paketleme makineleri, tekstil sektörü, otomotiv sektörü, sağlık sektörü, gıda sektörü vb. Sektörlerde kullanılan silindir sarma fırça ayrıca sanayinin birçok kolunda da görev yapmaktadır.
Devamını Oku

Halı Yıkama ve Zemin Temizleme Fırçası

Halı Yıkama ve Zemin Temizleme için; istenilen ölçü ve ebatlarda hazırlanan halı yıkama ve zemin temizleme fırçalarının tamiri veya sıfırdan üretimi gerçekleştirilir.
Devamını Oku

Panel Fırça

Çizmez yapısı ile sac, paslanmaz, cam, mdf, sunta vb ürünlerin üzerinde kaydırılarak işlem yapılmasına olanak tanıyan fırçalar panel fırça olarak tanımlanır.
Devamını Oku

Kapı Altı Fırçası

Kapı altı fırçaları, sanayinin birçok kolunda görev yapmaktadır. Cam sanayi, temizlik sektörü, konveyör temizleme, paketleme makineleri, tekstil sektörü, otomotiv sektörü, sağlık sektörü, gıda sektörü vb.
Devamını Oku

Şerit Fırça

Şerit fırçalar, sanayinin birçok kolunda görev yapmaktadır. Cam sanayi, temizlik sektörü, konveyör temizleme, paketleme makineleri, tekstil sektörü, otomotiv sektörü, sağlık sektörü, gıda sektörü vb
Devamını Oku

Isıya Dayanıklı Fırça

320℃ dereceye kadar dayanıklı olan ısıya dayanıklı fırçalar. Şerit fırça, kapı altı fırçası, silindir fırça, panel fırça, silindir sarma fırça olarak üretilebilir.
Devamını Oku

Özel Üretim Fırçalar

Özel üretim fırçalar, isteğe ve siparişe göre üretilen fırça çeşitlerindendir. Kullanım amacına ve yerine göre farklı birçok model ve çeşitlere göre fırçalar üretilebilmektedir.
Devamını Oku

Rulo Fırça

Rulo fırçalar boyama işlerinin vazgeçilmezi konumundadır. Rahat ve hızlı boyanıyor olması ve düz fırçalara göre iz yapma olasılığının daha düşük olması nedeniyle boya sektörünün vazgeçilmezleri arasındadır.
Devamını Oku
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.